Smart Home

D-Link COVR-2202 Whole Home Mesh Wi-Fi systém

D-Link COVR je představitelem moderní a výkonné Whole-Home Wi-Fi technologie, která přinese do vaší domácnosti jen to nejlepší. D-Link COVR se postarají o to, aby ve vaší domácnosti byl každý centimetr čtvereční pokrytý kvalitním Wi-Fi signálem. Součástí balení jsou dvě jednotky a bez problémů pokryjí až 550 m2. Routery pracují ve třech pásmech a technologie Smart Steering se stará o automatický výběr nejrychlejšího a nejméně zatíženého pásma. Celková rychlost dosahuje až 2,2 Gbps.

D-Link COVR vás pohltí signálem

Do vaší domácnosti, firmy nebo kanceláře si můžete koupit i více než dvě jednotky COVR. Pokud se budete pohybovat, tak vás vždy systém připojí k té nejbližší jednotce. Již tak nebudou hrozit výpadky, rušení či nestabilní připojení. O bezproblémový a automatický přechod mezi routery se stará funkce Smart Roaming. Efektivní provoz na více zařízeních bez ztráty rychlosti zajišťuje technologie MU-MIMO.

D-Link COVR-2202 disponují celkem šesti vnitřními anténami využívajícími technologii Wireless AC – rychlost přenosu signálu tak dosahuje až 2,2 Gbps, což je až 5× větší výkon v porovnání se současnými routery, které využíváte v domácnosti. S takovou rychlostí si můžete dopřát streamování 4K videa, hlasové nebo videohovory bez čekání.

Ihned po vybalení je funkční

Použití systému D-Link COVR je snadné. Jednotky jsou již při vybalení z krabice spárované a stačí je pouze zapojit do zásuvky. Poté do svého mobilního telefonu stáhnete aplikaci a postupujete dle instrukcí v ní. Samozřejmostí je tlačítko WPS pro snadné připojení ostatních zařízení jedním stiskem nebo funkce rodičovské kontroly.

Klíčové vlastnosti:

  • Ucelená a “bezešvá” Mesh Wi-Fi síť
  • Dvě jednotky COVR v balení
  • Tři simultánní pásma (2 × 5 GHz a 1 × 2,4 GHz)
  • Celková rychlost až 2,2 Gbps (2 x 867 Mbps + 400 Mbps)
  • Pokrytie až 550 m2
  • 2 x Gigabit Ethernet LAN
  • Rodičovská kontrola

 

Běžná cena: 7000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
5,7 %
Doporučit