Smart Home

D-Link DAP-1635 AC1200 Wi-Fi Range Extender s průchozí zásuvkou

Pro rozšíření

Rozšiřte svou Wi-Fi síť. Slouží k tomu speciální „extender“, který se vkládá do zásuvky (z ní bere energii pro svůj provoz). Ale nemusíte se bát, že by zařízení ukradlo celou zásuvku pro sebe. Je takzvaně průchozí a vy tak do něj můžete zapojit další zařízení, třeba kávovar. 

Vychytaná výbava

Extender má několik vlastností, díky nimž ho můžeme považovat za opravdu skvěle vymyšlený přístroj. Za prvé obsahuje takzvané chytré LED, které vám svým svitem ukáží, kde je místo pro jeho umístění tak, aby byla bezdrátová síť co nejkvalitnější. A za druhé podporuje i sítě standardu 802.11ac, přičemž je zpětně kompatibilní s 802.11n/g/b/a.

Slušná rychlost

Rozšiřte svou Wi-Fi síť s přenosovou rychlostí až 1200 Mbps. Toto dvoupásmové zařízení pomáhá odstraňovat rušení od sousedů a vytváří tak robustní a spolehlivé Wi-Fi pokrytí.

Ví, co je to drát

DAP-1635 se nemusí spoléhat pouze na příjem signálu ze vzduchu. Ve výbavě má totiž také klasickou RJ-45 zdířku. Stačí tak do něj vložit internetem nabitý kabel a on je skrze gigabitový Ethernetový port schopen vytvořit další Wi-Fi zónu.

Jednoduchost sama

Nastavení rozšiřovače je velmi jednoduché. Jedním dotykem (stiskem WPS tlačítka) na DAP-1635 a zároveň na směrovači nebo přístupovém bodě se DAP-1635 automaticky nakonfiguruje. Případně můžete využít aplikaci QRS Mobile na vašem smartphonu či tabletu s iOS nebo Androidem a nastavit tak DAP-1635 bez potřeby počítače. 

Parametry a specifikace:

 

Rychlost  1 200 Mb/s
Standardy 802.11 a/b/g/n/ac, Dual-Band
Šifrování WPA, WPA2
Podporované standardy a protokoly WPS, administrace přes mobilní aplikaci
Porty  1 x Gigabit LAN port
Antény 2 x externí
Rozměry 143 x 73 x 48 mm (ŠxVxH)
Hmotnost 243 g 

Další informace najdete na stránkách výrobce: www.dlink.com/cz/cs

Běžná cena: 1650 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 7 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5,5 %
Doporučit