Smart Home

D-Link DIR-2660 EXO AC2600 Smart Mesh Wi-Fi Router

Rychlejší a bezpečnější síť

Užívejte si stabilní a rychlou Wi‑Fi s technologií Wave 2 a MU‑MIMO. Buďte v bezpečí díky ochraně McAfee, využijte funkce rodičovské kontroly a pohodlně ovládejte váš router pomocí hlasových asistentů.

Ucelená a bezešvá síť v každém koutě

Už žádné mrtvé zony a nekonečné čekání, mesh Wi‑Fi zajistí plynulý přechod mezi jednotlivým částmi vašeho domova.

Mesh Wi‑Fi dosáhne ještě dál

Pokud chcete svou síť rozšířit do ostatních částí domácnosti, jednoduše přidáte extender DAP-1620 a výpadkům signálu bude konec.

Kvalitnější připojení pro každé zařízení

DIR-2660 využívá souběžně 2 pásma a díky technologii Wave 2 a MU-MIMO vybere vhodnější pásmo a umožní připojit více zařízení současně, a to rychlostí až 2533 Mb/s.

Gigabitové porty pro 10× vyšší rychlost

4 gigabitové LAN porty nabízí připojení kabelem a zvýšení rychlosti přenosu dat až desetinásobně než běžné ethernetové připojení.

Oceněná ochrana inteligentního domova

Vestavěná ochrana McAfee poskytuje automatické komplexní zabezpečení pro každé zařízení v domácí síti a možnost instalovat antivirový software, který používají všichni domácí uživatelé. Používejte internet bez ohrožení soukromí a bezpečnosti.

5-ti leté předplatné pro McAfee Secure Home Platform – Chraňte všechny domácí spotřebiče a soukromí své rodiny přímo z routeru.

Dvouleté předplatné McAfee LiveSafe – Díky McAfee LiveSafemůžete chránit neomezený počet zařízení, i když jste mimo domov. Blokuje viry, malware, ransomware, spyware a nežádoucí programy. Poskytuje tak ochranu mnoha zařízení a eliminuje hrozby na všech mobilních zařízeních.

Super rychlé USB

Přes USB 3.0 můžete jednoduše sdílet fotografie, videa nebo hudbu ve své domácí síti. Jediné, co musíte udělat, je připojit dané zařízení do vašeho routeru.

Klíčové vlastnosti:

  • 4 antény
  • 4 x Gigabit Ethernet LAN
  • standard Wi-Fi 802.11 g/n/ac
  • max. rychlost Wi-Fi 2533 Mb/s (1733 + 800)
  • 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0
  • rodičovská kontrola
Běžná cena: 3350 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5 %
Doporučit