Smart Home

D-Link Smart Home Security Kit

D-Link mydlink™ Smart Home Security Kit (DCH-107KT) je praktická sada pro zabezpečení, která Vám umožňuje chránit a sledovat Váš domov odkudkoliv. Smart Home Security Kit obsahuje připojený domácí Hub, senzor na dveře a okna, sirénu s volitelnou záložní baterií a HD monitor. Tato zařízení komunikují navzájem a Vy můžete s mydlink™ Home aplikací pro smartfóny a tablety rozhodnout, co chcete, aby dělali.

 

Balení obsahuje:

• 1 x DCH-G020 mydlink Home Z-Wave Connected Home Hub
• 1 x DCS-935L mydlink Home Monitor HD
• 1 x DCH-Z110 mydlink Home Z-Wave Door / Window Sensor
• 1 x DCH-Z510 mydlink Home Z-Wave Siren 

 

Snadné nastavení

Jednoduše si stáhněte aplikaci mydlink™ Home a průvodce nastavením Vám krok za krokem pomůže nastavit všechna zařízení v sadě.

Váš mydlink™ Home

Domovská stránka mydlink™ Home Vám umožní začít pohodlně s touto startovací sadou a přidávat více, když budete chtít. S unikátní aplikací mydlink™ Home pro iOS a Android smartfóny a tablety můžete ovládat všechny Vaše mydlink™ Home inteligentní zařízení. Můžete dokonce nastavit pravidla automatizace, aby byl i Váš domov „smart“.

Dveřní a okenní senzor

Zjistěte, kdy se dveře nebo okno otevřeli nebo zavřeli, a sledujte teplotu v místnosti. Zjistěte, kdy lidé ve Vaší domácnosti přicházejí a odcházejí nebo sledujte nebezpečné oblastí jako jsou např. skříňky s léky. Senzor je napájen baterií s životností až 2 roky, ideálně na flexibilní, bezdrátové umístění.

mydlink™ domácí siréna

Upozorňuje na spuštění připojeného mydlink™ Home senzoru. Je vybavena šesti různými zvuky s hlasitostí až 110 dB, různým událostem můžete přiřadit vhodný zvukový efekt nebo alarm.

Dohled odkudkoliv s HD monitorem

Sledujte Váš domov v HD 720p bezpečně přes internet prostřednictvím smartfónu nebo tabletu. Vše uvidíte detailně, i při přiblížení. Vestavěná funkce nočního vidění Vám umožní vidět až do 5 metrů a to i v naprosté tmě. Notifikace Vás upozorní vždy, když je detekován pohyb nebo zvuk.

Nastavujte, sledujte a chraňte Váš domov

mydlink™ Home – připojený domácí Hub funguje jako spojení mezi Vaší Wi-Fi sítí a všemi mydlink™ domácími zařízeními.

 

Další informace najdete na stránkách výrobce: www.dlink.com/cz/cs

 

Běžná cena: 6050 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
6,3 %
Doporučit