Sport

2 000 CZK do TEIT Fitlabu

Získejte voucher v hodnotě 2 000 CZK do TEIT Fitlabu v Praze.

TEIT Fitlab je sportovně zdravotní centrum, které propojuje péči o tělo a sport. Poskytuje prvotřídní fyzioterapii s moderními tréninkovými programy. Sestavují tréninkové plány a radí s výživou. Odstraňují vady držení těla a učí, jak dělat základní lidské pohyby co nejefektivněji.

TRÉNINK

Individuální tréninky jsou vedeny profesionálními trenéry s dlouholetým vzděláním. Lekce jsou přizpůsobeny potřebám a cílům každého z vás s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu, kondici a věku.

REHABILITACE

V TEIT Fitlab vám pomůžou. Odhalí časté zlozvyky ve vašem pohybu, chůzi i v držení těla. Poradí, jak zlozvyky odstranit a naučí vás své tělo zdravě ovládat. Budete překvapeni, jak málo je potřeba k tomu cítit se lépe.

VÝŽIVA

Strava je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě. Proto se nejdříve skoumají stravovací návyky a pak se zjišťuje, proč vašemu tělu dochází energie. Jídelníček se přizpůsobí vaší práci, spánku, pohybu a finančním možnostem. TEIT Fitplán vám zvýší životní energii.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v sportovně zdravotním centru TEIT Fitlab v Praze v hodnotě 2 000 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci centra kartou, na níž je voucher vystaven a také je zapotřebí touto kartou uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
TEIT Fitlab, Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4  Michle
tel. kontakt: +420 778 031 930
email: recepce@teit.cz
web: www.teit.cz
otevírací hodiny: podla aktuálního rozvrhu uvedeného na webu centra

Běžná cena: 2000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
6,7 %
Doporučit