Sport

2 000 CZK do Wellness Centra Radlice

Voucher je možné využít na nabídku služeb Wellness Centra Radlice v Praze.

 

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1997 v prostorách víceúčelového areálu SPORTOVNÍHO KLUBU MOTORLET PRAHA, který je umístěn přímo na stanici metra Radlická trasa „B“. Snadná dosažitelnost MHD, možnost parkování, univerzálnost služeb v oblasti FITNESS, WELLNESS, REGENERACE i REHABILITACE  tvoří komplexní sportovní centrum, kde si každý najde to své.

 

Ve Wellnes Centru Radlice naleznete:

Aerobic – k dispozici jsou pro vás 3 nové aerobní sály, klimatizovány, disponují špičkovou audio sestavou doplněnou o kamerový systém, který přenáší obraz cvičitele.

Pilates studio – je zaměřeno na odstraňování a prevenci bolesti zad a krční páteře. Cvičení, které Vás učí žít v souladu se svým tělem, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. K dispozici jsou speciální pilates reformery, MVe židličky i klasické hodiny na podložkách.

Kryokomora – zlepšuje imunitní systém, urychluje rehabilitaci, napomáhá při redukci váhy a v boji s celulitidou. Urychluje hojení a je ideálním doplňkem sportovního tréninku.

Vacu studio – specializované studio zaměřeno na formování postavy a odstraňování celulitidy. Je to především efektivní spojení aktivního pohybu a pasivní zdravotně regenerační části, které dělá Vacu studio v Radlicích jedinečné v konkurenci podobně orientovaných zařízení.

Solar studio – tři nová solária od společnosti Mega Sun sledují trendy doby a směřují k celistvému zážitku životní pohody se vším co dělá dobře tělu i duchu. Solária disponují systémem šetrného a bezpečného opalování CPI, který zaručuje maximální výkon, ale je zároveň šetrný k vašemu zdraví.

 

Podmínky:

Voucher platí na nabídku služeb ve Wellnes Centru Radlice v hodnotě 2 000 CZK (aerobic, pilates, TRX, kruhové tréninky, vacu studio, kryosauna). Hodnota poukázky Vám bude naúčtována na virtuální účet, z kterého je možné kredit postupně čerpat. Podmínkou uplatnění voucheru je prokázání se platnou kartou Diners Club, na číslo které byl voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

 

Kontaktní údaje:

Areál plaveckého stadionu SK Motorlet, Radlická 298/105, 150 00, Praha 5
tel. kontakt: +420 251 554 699, +420 251 091 410
e-mail: vida@wellnessradlice.cz
webstránka: www.wellnessradlice.cz
otevírací doba: pondělí – pátek 7.00 – 21.30
sobota 9.00 – 20.00, neděle 9.00 – 21.00

Běžná cena: 2000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5,5 %
Doporučit