Sport

Elektrická koloběžka MyScooter

Jste fanoušek elektromobility? 

Z této koloběžky budete nadšený!

Průměrná rychlost chůze je asi 4 km/h. Maximální rychlost této koloběžky je více než 20 km/h a tím vám ušetří 75 % času stráveného na cestách.

Baterie s dostatečnou kapacitou

MyScooter je vybaven baterií technologie Li-ion s napětím 24 V a kapacitou 8,8 Ah (210 Wh), která je vtěsnána do opravdu malého prostoru v sloupku řízení. Tato zásoba energie umožňuje koloběžku intenzivně využívat nejméně 1 hodinu. Ve srovnání s podobnými výrobky je kapacita této baterie výrazně vyšší. Baterie tvoří téměř 2/3 ceny koloběžky, doporučujeme si před koupí jiné koloběžky zjistit informaci o kapacitě baterie a předejít tak případnému zklamání z krátkého dojezdu. Nabíjení baterie trvá asi 4 hodiny (při jejím úplném vybití) a nabíječka váží jen 400 g, takže ji můžete klidně vozit s sebou a koloběžku si dobíjet v zaměstnání.

Nulová šance na defekt

Díky odolným bezdušovým kolům nemá defekt žádnou šanci. Navíc kromě elektronické brzdy na řídítkách můžete využít i zadní brzdu, umístěnou na blatníku.

Jednoduché ovládání

Na řídítkách regulujete přidávání rychlosti a je na nich umístěn i digitální displej, který zobrazuje informace o kapacitě baterie, aktuální rychlosti a jiné údaje.

Vezměte si ji kamkoli

Možnosti této koloběžky jsou téměř neomezené a nemusíte si dělat starosti ani s jejím uložením po příjezdu do cíle. Je navržena tak, aby se dala jednoduše složit a mohli jste ji vzít s sebou.

Parametry:

 

Dojezd až 30 km
Maximální rychlost více než 20 km/h
Baterie Li-ion, 24 V/8,8 Ah (210 Wh)
Doba nabíjení 4 h při úplném vybití

ekolobezka.sk

 

Běžná cena: 13700 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Dostupnost:
od 3 do 10 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
8,5 %
Doporučit