Sport

Voucher na nákup kola značky LIBERTY

Kola LIBERTY jsou určeny pro všechny, co potřebují kolo na každodenní přesouvání v rámci města, obce nebo mezi nimi. Konstrukce kol je přizpůsobena do každého počasí, vhodné kolo zde najdete pro každého, bez ohledu na věk nebo tělesnou kondici. V nabídce značky LIBERTY nechybí klasické městské 26″ a 28″ kola a pokud nemáte prostor pro jejich skladování, určitě Vás zaujmou skládací modely. Model Comfy s mimořádně nízkou úrovní rámu, umožňuje použití kola i lidem se sníženou pohybovou schopností dolních končetin. Většinu kol LIBERTY si můžete zakoupit i s pomocným elektrickým motorkem.

 www.liberty.sk

 Podmínky:

Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení. Voucher v hodnotě 150 € (4 125 Kč podle přepočtu 1 € / 27,50 Kč) můžete použít na nákup kola typu LIBERTY, nebo jiného produktu z nabídky, při jeho celkové hodnotě vyšší než 249 € (6 848 Kč podle přepočtu 1 € / 27,50 Kč). Voucher je možné použít jen v e-shope shop.mayo.eu.sk.V rámci jedné platby můžete použít pouze 1 voucher. Doplatek je třeba uhradit kartou Diners Club, na kterou je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty se nevydává, je nepřenosný a neprodejný.

 

Poznámka:

Kola jsou do ČR dodávána kurýrní službou PPL v uzavřené kartonové krabici v 85 % montáži. Po vybalení kola je třeba namontovat a pevně utáhnout přední kolo, řídítka, sedlo, pedály, případně přední blatník a osvětlení. Potřebným nářadím je imbusový klíč 5 a 6 mm, vidlicový klíč 10, 13 a 15 mm, křížový šroubovák. K provedení těchto operací je nutná alespoň základní zručnost. V případě, že nedisponujete potřebným nářadím, je třeba uvedení kola do provozu svěřit cykloservisu. Výrobce nenese odpovědnost za vady a poškození vzniklá neodbornou montáží, ani neposkytuje službu smontování kola v místě dodání. Dodací lhůta do ČR je 5-10 pracovních dnů. Cena doručení v rámci ČR je 15 € (400 Kč) s DPH.

Běžná cena: 4125 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
6,1 %
Cashback:
9,4 %
Doporučit