Sport

Voucher na nákup kola značky MAYO

Kola MAYO jsou na slovenském trhu již více než 11 let. Značka MAYO patří mezi oblíbené značky kol, díky výborné kvalitě, širokému sortimentu a dobrému poměru cena/kvalita. V nabídce najdete všechny druhy horských kol – 26″, 27,5″ i 29″ horská kola, crossové a trekkingové modely i elektrokola. Nechybí ani celoodpružená kola ve velikosti 26″ a 27,5″.

Při výrobě kol MAYO jsou používány komponenty známých světových výrobců, což zaručuje výbornou funkčnost a dlouhou životnost. Ze široké nabídky modelů, provedení, výbavy a velikostí si vybere každý aktivní i rekreační cyklista.

www.mayo.eu.sk

Podmínky:

Platnost voucheru je 6 měsíců od data vystavení. Voucher v hodnotě 350 € (9 625 Kč podle přepočtu 1 € / 27,50) můžete použít na nákup kola typu MAYO, nebo jiného produktu z nabídky, při jeho celkové hodnotě vyšší než 649 € (17 848 Kč podle přepočtu 1 € / 27,50 Kč). Voucher je možné použít jen v e-shope shop.mayo.eu.sk.V rámci jedné platby můžete použít pouze 1 voucher. Doplatek je třeba uhradit kartou Diners Club, na kterou je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty se nevydává, je nepřenosný a neprodejný.

Poznámka:

Kola jsou do ČR dodávána kurýrní službou PPL v uzavřené kartonové krabici v 85 % montáži. Po vybalení kola je třeba namontovat a pevně utáhnout přední kolo, řídítka, sedlo, pedály, případně přední blatník a osvětlení. Potřebným nářadím je imbusový klíč 5 a 6 mm, vidlicový klíč 10, 13 a 15 mm, křížový šroubovák. K provedení těchto operací je nutná alespoň základní zručnost. V případě, že nedisponujete potřebným nářadím, je třeba uvedení kola do provozu svěřit cykloservisu. Výrobce nenese odpovědnost za vady a poškození vzniklá neodbornou montáží, ani neposkytuje službu smontování kola v místě dodání. Dodací lhůta do ČR je 5-10 pracovních dnů. Cena doručení v rámci ČR je 15 € (400 Kč) s DPH.

Běžná cena: 9625 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
8 %
Cashback:
10,7 %
Doporučit