Technika

Automatický indukční pěnič mléka Catler MF 8010

Základní popis:

  • Indukční pěnič mléka
  • Pro ohřev a napěnění mléka a mléčných náhražek
  • Vhodný pro přípravu kávy, cappuccina, latté a jiných nápojů na bázi našlehaného mléka
  • Nerezová základna pěniče s technologií indukčního ohřevu, který zajišťuje rovnoměrné a rychlé rozprostření tepla
  • Systém tepelné ochrany ochrana proti spuštění naprázdno
  • LED indikátor
  • Přepnutí do pohotovostního režimu po 30 sekundách

Indukční ohřev

Ohřev tekutiny v konvičce pěniče mléka je zajištěn pomocí indukční technologie. Díky této technologii indukčního ohřevu dochází k rovnoměrnému a rychlému rozprostření tepla v konvičce. Tím se urychlí nejen příprava nápoje a zkrátí se i doba použití přístroje, čímž šetříte energii.

Podsvícený otočný ovladač

Multifunkční otočný ovladač slouží k ovládání přístroje a nastavení teploty. Jednoduchým stisknutím otočného ovladače spustíte / zastavíte ohřev tekutiny. Otočením ovladače můžete nastavit teplotu připravované tekutiny. Teplotu můžete nastavit rozmezí od 40 – 80°C.

Cold Stir

Volba Cold Stir umožňuje přípravu nápoje bez nutnosti ohřevu tekutiny. Tato funkce je ideální pro přípravu osvěžujících studených nápojů nebo pouze pro rozpuštění ingrediencí.

Příslušenství:

Nerezová konvička s ergonomicky tvarovanou rukojetí vhodná do myčky nádobí

Pěnicí nástavce – pěnič mléka je dodáván s dvěma pěnícími nástavci, které umožňují pohodlně a rychle připravit Vámi vybraný nápoj. Pěnicí nástavec „Cappuccino“ je vhodný pro přípravu hustého a krémového mléka, zatímco pěnicí nástavec „Latté“ je vhodný pro přípravu jemného a nadýchaného mléka.

Navíc je pěnič mléka vybaven praktickým úložným prostorem pro jeden pěnicí nástavec, který se nachází v zadní části přístroje.

Praktická odměrka – ve víčku nerezové konvičky je zabudována vyjímatelná praktická odměrka, pomocí které můžete odměřovat a přidávat přísady pro jejich zamíchání.

Krátké video – představení přístroje

 

Běžná cena: 4000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
5,4 %
Doporučit