Technika

Automatický vysavač Rowenta Smart Force Cyclonic Connect Animal Care

Nejlepší vysávání prachu i na kobercích od značky Rowenta!

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect Animal Care (RR8043) je automatický vysavač, který nabízí nejvyšší účinnost při vysávání prachu na všech typech podlah mezi robotickými vysavači. Tento úklidový pomocník se vyznačuje nevídanou praktičností a jednoduchým použitím, díky vysoce přesné navigaci dokáže uklidit kdekoli a je vybaven špičkovými technologiemi včetně vysoce intuitivního, uživatelsky přívětivého rozhraní s možností připojení k aplikaci pro chytré telefony.

Výhody:

DOPŘEJTE SI SVOBODU DÍKY MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÉMU AUTOMATICKÉMU VYSÁVÁNÍ

Zažijte nevídané pohodlí se smart technologiemi pro automatické vysávání se skvělými výsledky a mimořádně účinnou cyklonovou technologií.

MIMOŘÁDNĚ VÝKONNÉ VYSÁVÁNÍ PRACHU Z KOBERCE

Vysoce výkonná cyklonová technologie v kombinaci s aktivním motorizovaným turbokartáčem zajišťuje účinný úklid všech typů povrchů, dokonce i koberců.

VYSOCE SOFISTIKOVANÝ NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Technologie Robart kombinující kameru s laserovým paprskem zajišťuje vysoce přesnou navigaci v reálném čase, extrémní pokrytí všech typů povrchu, bezpečný pohyb a šetrné zacházení s nábytkem.

PŘIPOJENÍ K CHYTRÉMU TELEFONU PRO DOKONALÉ OVLÁDÁNÍ

K robotickému vysavači se můžete připojit pomocí pokročilé aplikace pro chytrý telefon, která poskytuje vysokou úroveň interakce a kontroly, včetně reportů o činnosti, nastaveném týdenním provozu a informací o údržbě.

TECHNOLOGIE BATERIE LI-ION

Vysoce výkonná lithiová baterie v odolném designu zajišťuje dobu chodu až 60 minut a je vybavena technologií chytrého nabíjení s funkcí rychlého nabití, která umožňuje dobít baterii jen tolik, aby se vysavač mohl rychle vrátit k nedokončenému úklidu.

TECHNOLOGIE DIGITÁLNÍHO BEZKARTÁČOVÉHO MOTORU

Nová technologie digitálního bezkartáčového motoru zajišťuje optimální úroveň výkonu a dlouhou životnost v kompaktním formátu.

TÝDENNÍ PROGRAMOVÁNÍ

Úklidové cykly lze naprogramovat pomocí chytrého telefonu a do paměti lze uložit až 7 programů na celý týden.

Běžná cena: 17000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 14 do 28 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
5 %
Doporučit