Technika

Bluetooth sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H8

BeoPlay

Dynamická značka B & O PLAY byla uvedena na trh v lednu 2012 a je odnoží 90 let fungující dánské značky luxusní audiovizuální elektroniky Bang & Olufsen. Zaměřená je na digitální technologie a dobře si tak rozumí s chytrými telefony, tablety a podobnými zařízeními. Samozřejmostí výrobků jsou opravdu excelentní zvukové i obrazové zážitky a nepřehlédnutelný design. A tak není divu, že má B & O PLAY úspěch nejen u zákazníků, ale také u odborných porot mnoha soutěží.

Prémiové sluchátka s aktivním tlumením hluku

Zažijte bezdrátovou svobodu bez zvukových kompromisů. Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku ještě nikdy nebyla tak lehká a kompaktní. S váhou 255 gramů patří sluchátka BeoPlay H8 k nejlehčím sluchátkům s aktivním tlumením hluku na světě a i při dlouhém nošení jsou velmi pohodlná.

Krystalicky čistý zvukový projev není zasažen žádnými syntetickými úpravami a nemusíte se obávat ani přepálených basů. Zvuk je vždy jasný a odráží nadšení, díky kterému objevíte ve své oblíbené hudbě i ty nejmenší detaily. V kombinaci s pověstným zvukem firmy Bang & Olufsen, luxusními materiály a nízkou hmotností to nejsou jen další sluchátka na trhu, je to prostě nejlepší produkt svého druhu.

“Při navrhování sluchátek BeoPlay H8 jsme vzali to nejlepší z našeho řemesla a inovací za celá desetiletí a přetvořili to do jednoho skutečně úžasného výrobku, který ztělesňuje všechny přednosti značky B & O PLAY.”

14 hodin bezdrátového poslechu

I se zapnutou funkcí aktivního tlumení hluku a zapnutým Bluetooth vydrží baterie ve sluchátkách BeoPlay H8 neuvěřitelných 14 hodin přehrávání. To by mělo stačit na většinu dálkových letů, ale když vám baterie přece jen dojde, stačí připojit audio kabel nebo baterii bleskově vyměnit. Nabití do plné kapacity trvá jen 3 hodiny.

Na materiálu záleží

Chcete-li vytvořit vynikající výrobek, je důležité jak vypadá a jak funguje. Ale i to, jak na vás působí. Pocit prvotřídní paměťové pěny, která jemně spočívá na uších, oděná do skutečně pečlivě vybrané jehněčí a hovězí kůže, ve vás zanechá nezaměnitelný dojem. Opatrně leštěný a eloxovaný hliník budete vnímat jako živý a na dotek citlivý povrch. H8 jsou nejpokročilejšími sluchátky a designéři i konstruktéři jsou na tento model také patřičně hrdí.

Intuitivní hliníkový dotykový ovládací panel

Mějte pod kontrolou všechny funkce s moderním dotykovým rozhraním. Jednoduchými gesty vypněte nebo zapněte hudbu, aktivujte tlumení okolního hluku, přijímejte hovory, měňte skladby, upravujte hlasitost a ještě mnohem více. Vše ovládáte lehkým dotykem na intuitivním dotykovém panelu na pravém sluchátku. Panel funguje dokonce i když si nesundáte rukavice.

 

Parametry a specifikace

Uložení Kolem uší (circumaurální)

Konstrukce

Uzavřená

Skládatelnost

Pevný most, otočné mušle

Určení

Náhlavní, domácí poslech, Hi-Fi (audiofilská), bezdrátové

Barva

Béžová (Argilla Bright) nebo hnědá (Gray Hazel)

Charakteristika sluchátek

Funkce

Redukce šumu, ovládání hlasitosti, podpora iDevices

Frekvenční rozsah 20 – 22 000 Hz

Velikost měničů

40 mm
Hmotnost 255 g

Připojení

Způsoby připojení

Bluetooth 4.0 nebo 3,5 mm jack

Vedení kabelu

Jednostranné (do jedné mušle)
Nabíjení Micro USB
Běžná cena: 13699 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
5,7 %


Doporučit