Technika

Digitální vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Pro Digital

PROFESIONÁLNÍ VÝKON A PEČUJÍCÍ VYSOUŠENÍ S TICHÝM MOTOREM A NÍZKOU HMOTNOSTÍ

Bezkartáčový digitální vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Pro Digital (CV9620F0) poskytuje vysoušení na profesionální úrovni díky vysokému výkonu a odolné konstrukci s dlouhou životností. Fén je vybaven digitálním motorem, který zajišťuje 2x delší životnost než u tradičních profesionálních AC motorů, navíc je lehčí a až 4x tišší*. Disponuje různými stylingovými funkcemi včetně pečujícího nastavení, aby každý den dodal vlasům jedinečný vzhled a lesk.

Výhody:

NOVÁ TECHNOLOGIE

Digitální bezkartáčový motor poskytuje profesionální výsledky vysoušení, je o 20% lehčí a 4 x tišší* a současně zajišťuje prodlouženou životnost přístroje.

NASTAVENÍ VÝKONU PRO ABSOLUTNÍ KONTROLU

6 nastavení rychlosti/teploty umožňuje regulovat proud vzduchu a teplotu pro maximální kontrolu nad stylingem a přizpůsobení se každému typu vlasů.

DVA KONCENTRÁTORY PRO PRECIZNÍ SMĚŘOVÁNÍ PROUDU VZDUCHU PRO OBJEM NEBO PODTÁČENÍ A TVAROVÁNÍ

Vyberte si ze dvou velikostí hubice koncentrátoru o šířce 6 mm pro mimořádnou preciznost při podtáčení konečků a tvarování ofin a 9 mm pro bohatý objem.

NESKUTEČNĚ OSLŇUJÍCÍ LESK VLASŮ

Vyzařování milionů iontů hydratuje vlasy, čímž odstraňuje statickou elektřinu a krepatění, uhlazuje povrch vlasů, které tak lépe odráží světlo, a proto se oslnivě lesknou.

RÁZ CHLADNÉHO VZDUCHU PRO DLOUHODOBOU FIXACI ÚČESU

Proud chladného vzduchu zafixuje po vysoušení účes, aby vydržel dlouhou dobu i bez použití stylingových přípravků.

PRAKTICKÝ PŘÍSTROJ S MOŽNOSTÍ SNADNÉHO ULOŽENÍ

Závěsné poutko pro snadné a praktické uložení přístroje.

DOKONALÉ PÉČE A OCHRANA ZDRAVÍ VLASŮ

Nastavení Advanced Care chrání přirozenou krásu vlasů a kontroluje ideální nastavení teploty a proudu vzduchu pro maximální ochranu barvených vlasů a vlasů náchylných k poškození.

Běžná cena: 3000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 14 do 28 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4,2 %
Cashback:
6,3 %
Doporučit