Technika

Elektrický gril Tefal OptiGrill Initial

Automatické grilování masa od krvavého po dobře propečené

S elektrickým kontaktním grilem Tefal OptiGrill Initial GC706D34 dosáhnete při grilování perfektní výsledky od krvavého až po dobře propečené maso snadněji než kdykoliv předtím. Přístroj obsahuje zjednodušené ovládání díky automatickým funkcím, takže se bez námahy můžete stát mistrem grilování. Šest automatických programů, 5 úrovní propečení a technologie automatického měření tloušťky masa zaručují vždy skvělé výsledky. Ggrilovanie s 5 úrovněmi propečení, pro grilování s dokonalými výsledky. Automatické měření tloušťky masa a 6 automatických programů s 5 LED indikátory a manuální režim s 5 nastavitelnými teplotami k přípravě nejrůznějších grilovaných pokrmů.

Nastavení tloušťky masa

Automatické měření tloušťky masa v kombinaci se 6 automatickými programy (hamburgery, drůbež, sendviče, klobásy, červené maso, ryby) pro vždy perfektní výsledky grilování. Zvolte automatický program masa a stiskněte start. Gril si sám nastaví teplotu a když bude připraven, dá vám signál. Vložíte maso a podle jeho tloušťky si gril sám upraví teplotu a čas grilování. Průběžně vás informuje o stavu propečení a signalizuje změnu, abyste maso měli vždy dobře propečené podle vaší chuti. Jednodušší to už ani nejde, nenastavujete teplotu, nemusíte stát u grilu a sledovat čas, jen sledujete stav propečení na displeji a děláte něco jiného.

Dokonalé grilování

5 úrovní propečení: krvavé, středně krvavé, středně propečené, propečené, velmi propečené. Nejlehčí příprava dokonale propečeného steaku. Díky technologiím Optigrill už nepokazíte vaše oblíbené steaky z kvalitního masa, a ohromíte své přátele nebo rodinu svým kulinářským uměním.

Přesné výsledky

Příprava řízena automatickým čidlem. Pro začínající příznivce grilování bude perfektní výsledek nejsnáze dosaženo díky automatickým funkcím. Profíkem usnadní přípravu a věnuje čas na jiné věci.

Odnímatelné desky

Lité desky s nepřilnavým povrchem pro kvalitní grilování bez oleje a snadné čištění (lze mýt v myčce nádobí).

Parametry:

  • Grilovací plocha 600 cm2
  • Bezpečné a chladné madlo
  • Kontrolní světlo
  • Příkon 2000W
  • Nepřilnavý povrch grilovací desky
  • 2 oddělitelné grilovací plochy a odkapávací tácek na šťávu
  • Grilovací desky z litého hliníku
  • Rozměry grilovací plochy 32,2 x 22 cm
  • Barva nerez / černá
Běžná cena: 4000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4,2 %
Cashback:
11,6 %
Doporučit