Technika

55“ OLED 3D Smart TV LG EG910V

Chybí vám krása noční oblohy plné hvězd? Pouze LG OLED TV poskytuje dokonale černé pozadí, na kterém mohou v noci jasně zářit hvězdy v plné kráse. Nekonečný kontrast vám přinese nezapomenutelný vizuální zážitek. LG OLED je nejlepší TV jakou můžete koupit. Revoluce v energetické účinnosti, elegance a ultra-tenký design OLED TV dodávají maximální kvalitu obrazu při minimální spotřebě energie.

Dokonalá černá

lg-oled-tv-eg910v-perfekt-cierna

Poznejte dokonalé vyjádření černé barvy, jakou nemá žádný jiný televizor. Dokonalá černá, nekonečný kontrast a maximální paleta barev, to vše je možné prostřednictvím vaší obrazovky. Každý jednotlivý pixel emitující světlo zprostředkuje vašim očím zážitek z nekonečného kontrastního poměru. S LG OLED TV nyní vidíte i nejjemnější detaily, které pro vás dosud byly skryté, například tmavé zvíře v nočních stínech.

Dokonalá křivka

lg-oled-tv-eg910v-perfekt-krivka

Dopřejte očím klid a sledujte obrazovku, která je ideálně tvarovaná podle vašeho přirozeného zorného pole. Vychutnejte si úchvatný obraz a nechte se zcela vtáhnout do děje z jakéhokoli úhlu pohledu. Obraz zakřiveného televizoru LG OLED má stejnou kvalitu bez ohledu na to, kde sedíte. Nyní můžete spatřit zázraky přírody způsobem, který je zcela přirozený.

Dokonalé barvy

lg-oled-tv-eg910v-perfekt-farba

Zažijte na vlastní oči, jak dokonalá černá mění skutečný význam barev a maximalizuje Váš smysl pro realitu. Snímky jsou vykresleny do nejmenších detailů a vykazují neskutečnou kvalitu obrazu, která byla dosud nepředstavitelná. Porovnat se dá jen s realitou, protože každý jeden pixel je samostatný zdroj světla. LG OLED televizory představují nejživější obraz jaký svět dosud znal.

Čistý pohyb

lg-oled-tv-eg910v-cisty-pohyb

Nenechte si uniknout rychlé akční scény ze svého oblíbeného filmu nebo fanděte svému oblíbenému sportovnímu týmu s maximálně ostrým obrazem. Vysoce vyvinutý systém odezvy televizoru LG OLED je zárukou toho, že vám nikdy neuniknou rozhodující okamžiky filmu či sportovního přenosu. Tato obrazovka s neuvěřitelně jasným a křišťálově čistým obrazem zprostředkuje každý pohyb plynule a bez rozmazání.

Pixely emitující světlo

lg-oled-tv-eg910v-pixely

Každý pixel televizoru LG OLED, který překonává technologii LED, vám umožňuje ponořit se do světa nepřekonatelných barev. Každý pixel emitující světlo televizoru OLED se sám zapíná a vypíná, aby mohly vyniknout i nejmenší detaily v obrazu neskutečné kvality, jaký byl dříve nepředstavitelný. Obrazovka vám pokaždé zprostředkuje téměř dokonalý obraz s nejjasnějšími bílými odstíny a nejtmavšími černými tóny při každém typu a kvalitě osvětlení.

webOS 2.0

Sžijte se s jednoduchou a intuitivní platformou webOS 2.0 chytrého televizoru LG. Díky nejsnazšímu ovládání chytrého televizoru si můžete užívat více ze své oblíbené zábavy. Dopřávejte si více radosti, méně starostí a jednoduchou navigaci dostupným obsahem prostřednictvím ovládání Magic Remote. Se svým televizorem můžete pohodlně komunikovat pomocí kurzoru, klikání a rolování na obrazovce nebo můžete jen sedět a vydávat hlasové příkazy.

Klíčové vlastnosti

  • 55“ zakřivená obrazovka
  • Cinema 3D
  • Full HD rozlíšení
  • Díky revoluční technologii dokonalá černá, dokonalé barvy
  • LG Smart TV webOS 2.0

Parametry a specifikace:

Displej OLED, 55“/138 cm
Rozlíšení Full HD (1920 x 1080 px)
Přijímané TV signály DVB-T2 (H265 – HEVC), DVB-C, DVB-S2
Zvuk 2.0 (20 W), dekodéry Dolby Digital, DTS, bezdrátová zvuková synchronizace
Síťové funkce LAN, Wi-Fi, WiDi, Miracast, DLNA
Další funkce internetový prohlížeč, nahrávání TV vysílání, USB hub, připojení myši/klávesnice
Příslušenství magický ovladač, 3D brýle (2 ks)
Spotřeba elektrické energie 110 W/0,3 W (On/StandBy)
Rozměry 1225 x 760 x 208 mm (Š x V x H, včetně stojanu)
Hmotnost 15 kg

Více informací najdete na webové stránce LG.

Běžná cena: 35000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 14 do 28 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
11,7 %
Doporučit