Technika

Napařovač oděvů Tefal Instant Control

Snadné a výkonné napařování pro vyrovnání záhybů

Odstraňte všechny záhyby parou jednoduše a bez námahy! Napařovač oděvů Tefal Instant Control IS8380 rychle a účinně vyhlazuje záhyby a odstraňuje pachy. Pokud pospícháte do práce nebo potřebujete rychle osvěžit šaty na večeři, IS8380 vám okamžitě pomůže oděvy napařit. Patentovaný systém vertikální opory Press & Steam nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit, což umožňuje mimořádně rychlé a pohodlné napařování oděvů. S rychlým zahřátím za 45 sekund, vysokou produkcí páry a napařovací hlavou velikosti XL je Instant Control ideální pro intenzivní napařování i pro úpravy na poslední chvíli, s dokonalým přizpůsobením široké škále typů látek.

Unikátní a patentovaný systém Press & Steam

Vertikální opora pro snadné napařování, která nabízí rovnou plochu k žehlení oděvu a zároveň drží oděv na místě při napařování

Úspora času a výborné výsledky

Extra velká napařovací hlava se špičkou pro efektivní odstranění záhybů na všech typech tkanin. Připraven k použití za 45 sekund.

Snadné použití

Spolu s jednoduchým nastavením zapnutí/vypnutí nabízí vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 1,7 l dlouhou dobu žehlení. Odnímatelná základna pro snadné napařování dlouhých šatů, pohovek, záclon, povlečení… bez omezení délkou parní hadice.

Osvěžuje a dezinfikuje

Příkon 1700 W a výstup páry 35 g/min. umožňují hluboký průnik páry vlákny pro osvěžení a dezinfekci všech druhů oděvů.

Možnost nastavení pro všechny typy látek

5 stupňů množství páry. Produkce páry s indikací nastavení na rukojeti pro odstranění záhybů na všech typech látek, a to i těch nejjemnějších.

Příslušenství:

Obsahuje 4 nástavce – kartáč na látky, který otevírá tkanou vazbu látky pro lepší průnik páry, ideální pro odstranění záhybů na silných látkách; nástavec na žehlení puků pro snadné žehlení kalhot; ochranné rukavice a odžmolkovač k odstranění vlasů, žmolků a zvířecí srsti pro dokonalou konečnou úpravu.

Parametry:

Příkon

1700 W

Výstup páry

35 g/min

Doba zahřívání

45 s

Dezinfekce

ano

Objem zásobníku na vodu

1,7 L

Nádržka na vodu

vyjímatelná

Kontrolka prázdné nádržky

ano

Automatické vypnutí

ano

Doba provozu

50 min

Nastavení páry

5 úrovní

Kontrolka připravenosti páry

ano

Odpojitelná základna

ano

Upozornění na vodní kámen

ano

Barva

červená / bílá

 

Běžná cena: 3300 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,9 %
Cashback:
4,3 %
Doporučit