Technika

Sluchátka s mikrofonem Bang & Olufsen BeoPlay H6

BeoPlay

Dynamická značka B & O PLAY byla uvedena na trh v lednu 2012 a je odnoží 90 let fungující dánské značky luxusní audiovizuální elektroniky Bang & Olufsen. Zaměřená je na digitální technologie a dobře si tak rozumí s chytrými telefony, tablety a podobnými zařízeními. Výrobky jsou charakteristické excelentními zvukovými i obrazovými zážitky a nepřehlédnutelným designem. A tak není divu, že má B & O PLAY úspěch nejen u zákazníků, ale také u odborných porot mnoha soutěží.

Pověstný zvuk firmy Bang & Olufsen

BeoPlay H6 nabízí skutečně přirozený a autentický zvukový výkon s důrazem na jasné středy s vyrovnanou úroveň basů i výšek. O reprodukci zvuku studiové kvality se starají 40 mm reproduktory s neodymovými magnety, které jsou navíc nakloněny tak, aby mířily přesně na vaše ucho a podaly nejlepší možný basový přednes.

Na materiálu záleží

Zvolené materiály kombinují honosný design s komfortem. Vnější část hlavového mostu z kraví kůži té nejvyšší kvality dodává sluchátkům netradiční vzhled. Vnitřní část je zhotovena z jemné textílie vyplněné měkkým polstrováním. Jemnost jehněčí kůže obklopující mušle si okamžitě zamilujete. Kostra sluchátek je vyrobena z lehkého a pevného hliníku, který navíc působí velmi luxusně.

Konstrukce, která se přizpůsobí

Otočné, naklopitelné a nastavitelné mušle jsou projektovány pro maximální univerzálnost, skladnost a pohodlí posluchače. Sluchátka díky nim mohou dokonale přilnout k hlavě jakéhokoliv tvaru a vám se tak dostane nejvyšší možné kvality reprodukce i pasivního tlumení okolního hluku. Díky hmotnosti pouhých 230 gramů nasazená sluchátka již po pár minutách přestanete vnímat a budete přirozeně poslouchat dlouhé hodiny.

Zvolte si svou stranu

Flexibilní jednokabelové vedení umožňuje připojení vstupního audiokabelu do libovolné mušle. Levá nebo pravá, rozhodnutí je na vás. Zároveň, pokud připojíte kabel ze svého přehrávače do mušle první, konektorem z mušle druhé tento signál může dále vycházet a vy se tak můžete podělit se svými přáteli o hudbu, kterou momentálně posloucháte. Dodáván je 1,2m kabel s tenkým modulem ovládání a zabudovaným mikrofonem.

 

Parametry a specifikace

Uložení Kolem uší (circumaurální)
Konstrukce Uzavřená
Skládatelnost Pevný most, otočné mušle
Určení Náhlavní, domácí poslech, Hi-Fi (audiofilská)
Barva Barva Černá (Black leather) nebo přírodní (Natural leather)

Charakteristika sluchátek

Funkce Ovládání hlasitosti, neodymiové magnety, otočné mušle
Frekvenční rozsah 20 – 22 000 Hz
Velikost měničů 40 mm
Hmotnost 230 g

Připojení

Způsoby připojení 3,5 mm jack
Délka přívodního kabelu 1,2 m
Vedení kabelu Jednostranné (do kterékoliv mušle)

 

Běžná cena: 11140 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,4 %
Cashback:
5,7 %


Doporučit