Technika

Tefal Optigrill EE GC712D34

Dokonalost v grilování

Tefal představuje první elektrický gril, který griluje automaticky – měří tloušťku a množství ingrediencí a následně přizpůsobí čas a teplotu přípravy. Optigrill s příkonem 2 000 W je splněným přáním všech milovníků grilování, ať už masa nebo čehokoliv jiného. Izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo zaručují bezpečnou manipulaci.

6 grilovacích programů

Nabídka šesti grilovacích programů obsahuje speciální nastavení pro hamburger, drůbež, toasty/panini, klobásy, červené maso a ryby. Manuální režim s neměnnou teplotou umožňuje grilování zeleniny přesně podle vaší chuti. Tlačítka a kontrolní panel jsou umístěny na rukojeti pro lepší ergonomii a viditelnost při použití.

Displej měnící barvu

Unikátní displej mění barvu podle aktuální fáze pečení masa. Ta je vypočítána automatickým změřením tloušťky daného kusu. Máte tak plnou kontrolu nad tím, v jaké fázi grilování ukončíte a na jakém mase si s chutí smlsnete. Budete upozorněni také zvukovým signálem.

Jednoduchá údržba

Po skončení grilování přichází ta méně příjemná část – úklid. Optigrill byl vyroben tak, aby jeho čištění bylo co možná nejjednodušší. Grilovací pláty jsou odnímatelné a můžete je tedy rychle umýt samostatně v myčce. Nepřilnavá grilovací plocha je navíc důmyslně nakloněna pod úhlem 7° a všechen tuk a šťáva stéká do vyjímatelného zásobníku v přední části.

 

Technické parametry:

  • Rozměry grilovací desky: 28 x 20 cm
  • Nepřilnavý povrch grilovacích desek 600 cm2, pro 2 až 4 porce
  • Příkon: 2 000 W
  • Náklon desek pro snadné odtékání tuku (7°)
  • Prostor pro uložení přívodní šňůry
  • Kovová broušená povrchová úprava
Běžná cena: 4800 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4 %
Cashback:
9,1 %
Doporučit