Technika

Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force 4A+

Sáčkový vysavač Silence Force 4A+ RO6495EA – nejtišší vysavač* třídy 4A+AAA s dokonalou kluzností na každém povrchu

Sáčkový vysavač Silence Force 4A+ přináší extrémní výkon a mimořádně tiché použití, díky kterému dosáhnete nevídaného zážitku z úklidu. S novou patentovanou hubicí P3WER GLIDE zajišťuje optimální výsledky na každém povrchu včetně koberců. Technologie Extreme Silence nabízí výjimečné nízkou hladinu hlučnosti pro tichý úklid s nekompromisními výsledky a energetickým hodnocením 4A+AAA, to vše v dokonalém provedení tichého vysavače.

Výhody:

Mimořádně tichý provoz a perfektní kluznost hubice na každém povrchu

Zažijte špičkovou úroveň vysoce účinného úklidu díky ultra tiché technologii, která přichází spolu s novou hubicí P3WER GLIDE a přináší mimořádný komfort a optimální hloubkové čištění s účinností 4A+AAA na každém povrchu.

Jediná patentovaná hubice P3WER GLIDE na všechny typy povrchů

Nová patentovaná 3-polohová hubice P3WER GLIDE je zkonstruována tak, aby se vypořádala i s nejnáročnějším úklidem, přináší účinnost hloubkového čištění 4A+AAA a bezchybnou kluznost na každém povrchu včetně koberců pro snadné vysávání bez námahy.

Motor EffiTech pro mimořádnou energetickou účinnost

Špičková technologie nového systému motoru EffiTech pro výkonnější vysávání s využitím nižšího množství energie představuje cestu k maximální energetické účinnosti.

Energetická účinnost A+

Optimalizovaný průchod vzduchu a nová 3-polohová sací hubice získaly mimořádné hodnocení v testech energetického štítku.

Absolutní tiché použití pro mimořádný komfort

Objevte nepřekonatelnou úroveň komfortu s technologií Extreme Silence, která při plném výkonu vytváří hladinu hlučnosti pouhých 66 dB(A), což je jen o něco vyšší, než hlučnost běžného hovoru.

Snadná a hygienická výměna sáčků

S novým patentovaným sáčkem Hygiene+ opatřeným samouzavírací klapkou se již nesetkáte s oblaky prachu při jeho výměně, což přináší větší pohodlí a hygienu.

Permanentní vysoce účinné filtry

Díky vysoce účinné filtrační technologii permanentních filtrů není třeba u vysavače Silence Force Compact 4A+ měnit HEPA filtry na výstupu vzduchu (platí pouze při používání originálních sáčků Rowenta Hygiene+)

Ergonomický design a praktické nástavce

Kolečka otočná o 360 ° přispívají ke snazší manévrovatelnosti a volnosti pohybu, s nezbytnou sadou nástavců, které jsou vždy na dosah.

Snadná manévrovatelnost

Díky čtyřem kolečkům otočným o 360 ° se hladce pohybuje v každém požadovaném směru a poskytuje vyšší úroveň manévrovatelnosti a volnosti pohybu.

Ergonomické držadlo pro pohodlnější úklid

Nové držadlo s vylepšeným ergonomickým designem přidává výjimečné pohodlí k zážitku z úklidu, nabízí velmi komfortní úchop a mimořádné intuitivní ovládání.

Opravitelný výrobek – 10 let

Konstrukce pro snadný servis, rychlá nízkonákladová dodávka náhradních dílů po dobu více než deseti let a 6 500 servisních středisek na celém světě.

Moderní technologie pro maximální energetickou účinnost

Špičková technologie nového systému motoru EffiTech pro výkonnější vysávání s využitím nižšího množství energie představuje cestu k maximální energetické účinnosti.

Parametry:

Třída energetické účinnosti (A+++ až D)

A+

Roční spotřeba elektrické energie (kW/h/rok)

21

Úroveň hluku

66 dB (A)

Třída zpětných emisí prachu (filtrace) (A až G)

A

Účinnost vysávání na koberci (A až G)

A

Účinnost vysávání na tvrdých podlahách (A až G)

A

Příkon

550 W

Úroveň (úrovně) filtrace

3

Manévrovatelnost

4 x 360° kola

Délka přívodní šňůry

8,4 m

Akční rádius

11 m

Objem zásobníku na prach

4,5 L

Barva

černá / oranžová

 

Běžná cena: 7000 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
od 5 do 14 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
7,8 %
Doporučit