Kytice 25 růží

Do poznámky v nákupním košíku si zvolte termín ve kterém chcete, aby byla kytice doručena a zároveň napište věnování pro obdarovanou osobu.

Služba kvety.sk pro Vás každý den aranžuje ty nejkrásnější příběhy Vašeho života. Tato kytice je aranžovaná z 25 červených růží vysokých 60 cm, s průměrem hlavičky 3–5 cm. Růže jsou svázané červenou saténovou stuhou.

Kytice červených růží potěší, může být dárkem pro Vaši přítelkyni, manželku, ale i symbolem díků pro přátele, rodiče, či rodinné příslušníky.

Přibalený výživový doplněk prodlužuje životnost květů, udržuje jejich čerstvost a svěžest. Pocit překvapení umocňuje balení v dárkové krabici.

Kytice je doručována druhý pracovní den následující po dni, kdy byla objednávka zadána. V případě zadání objednávky během víkendu nebo státního svátku je nejčasnější možný den doručení druhý pracovní den následující po víkendu nebo státním svátku. Kytice je doručovaná kurýrem v době od 9 do 18 h. Objednávky doručujeme ve spolupráci s portálem themillionroses.sk a s portálem kvety.sk.

 

 

Běžná cena: 1020 CZK
Způsob dodání zboží:
Kurýr
Jak získat odměnu?
Cashback:
2,7 %


Doporučit