Vánoční nabídka 2018

Produkt je dočasně vyprodán.

Google Home Mini Chalk

*****Vánoční nabídka 2018*****

 

Přichází kvalitní reproduktor, který můžete ovládat hlasem, pokládat mu otázky nebo mu říct, co si přejete dělat. Je vždy připraven vám pomoci. Odstartujte vše slovy “OK Google”.

 

Ovládejte svou hudbu

Krátkým příkazem aktivujete aplikaci Google Home, kde máte možnost přehrávat hudbu. Další možností je spuštění služeb jako Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play. Poslouchejte své oblíbené stanice nebo podcasty.

Získejte odpovědi

Společnost Google má bohatou historii ve vyhledávání. Proto je aplikace Google Home připravena na vaše otázky. V reálném čase získáte odpovědi a nejnovější informace o počasí, dopravě, financích, sportu, výživě a mnoho dalšího. Bude vaším společníkem – seznamte se s Google Home, ať vám může co nejvíce pomoci. Nahrajte informace o svém těle, sepište nákupní seznam, nastavte si upozornění a časovač nebo se nechte informovat o provozu cestou do práce.

Ovládejte své smart zařízení

Google Home hladce komunikuje s inteligentním zařízením, jako je Chromecast, Nest a Philips Hue. Takže můžete použít svůj hlas pro nastavení ideální teploty nebo na ztlumení světel.

Hlasové i dotykové ovládání

Kromě hlasových povelů je k dispozici i několik základních ovládacích prvků, které mají podobu dotykové plochy umístěné na horní straně reproduktoru. Hlasové příkazy jsou dostupné zatím jen v anglickém jazyce.

 

Každý držitel má nárok pouze na jeden produkt zařazen do Vánoční nabídky 2018. V případě, že si přejete zboží doručit kurýrem, prosím uvedte to do poznámky. Náklady v reálné výši Vám budou automaticky naúčtovány na Vaši kartu.

 

Technické specifikace:

 

Rozhraní / Komunikace

WiFi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz)

Mikrofon

2 s podporou rozeznávání hlasu na dálku

Reproduktor

průměr 40 mm, 360° zvuk

Podpora audio

HE-AAC, LC-AAC+, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC

Konektory

nabíjecí, Micro-USB (určné pouze pro servis)

Rozměry / Hmotnost

42 x 98 x 98 mm (V x Š x H) / 172 g

Podporované systémy

Android 4.2 a novější, iOS 9.1 a novější

Barva

světle šedá

 

Běžná cena: 1250 CZK
Způsob dodání zboží:
Osobní odběr - PRAHA
Dostupnost:
vyprodáno