Volný čas & Relax

1 000 CZK do Bowling Sky

Získejte voucher v hodnotě 1 000 CZK do Bowling Sky v Ostravě.

 

Bowling Sky nabízí 6 drah bezšňůrového profesionálního bowlingu od americké firmy BRUNSWICK, odpovídající mezinárodním normám. Bowling je společenská hra, na kterou vyrazíte s přáteli či rodinou. A k tomu všemu zde naleznete příjemné prostředí a ochotný personál, který Vám splní každé Vaše přání. Při hře máte možnost se osvěžit nápoji, v prostoru u drah funguje obsluha. Nápojový lístek je bohatý, vybírat můžete mezi klasickou nabídkou teplých i studených nealkoholických nápojů, čepovaným pivem Radegast, Pilsner Urquell či Gambrinus, anebo z nabídky alkoholických nápojů.

V příjemném prostředí restaurace, ve které naleznete klid a soukromí, zaženete svůj hlad a ještě můžete okusit něco nového. Jídelní lístek nabízí od klasických dobrůtek k zakousnutí přes polévky a hlavní jídla z vepřového a drůbežího masa až po širokou škálu pizz. Také si můžete vychutnat vynikající speciality podniku, které budou lahodit Vašim chuťovým buňkám.

 

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v Bowling Sky, Rušná 1717/4, 708 00 Ostrava – Poruba v hodnotě 1 000 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci bowlingu kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

 

Kontaktní údaje:
Bowling Sky, Rušná 1717/4, 708 00 Ostrava – Poruba
tel. kontakt: +420 596 960 787
email: BowlingSky@seznam.cz
web: www.bowlingsky.cz
otevírací hodiny: po–čt: 14.00–24.00, pá–ne: 12.00 – 24.00

Běžná cena: 1000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
9,5 %
Doporučit