Volný čas & Relax

1 000 CZK do Luxury Spa

Získejte voucher v hodnotě 1 000 CZK do Luxury Spa v Ostravě.

 

Představte si místo, kde je čas uspořádán jinými hodnotami, kde teplo, klid a harmonie jsou pohodlnou peřinou, do které se můžete zabalit a být v ní libovolně dlouhou dobu opečovávaní a šťastní. Představte si místo, kam se můžete vždy vrátit s očekáváním laskavé a prvotřídní péče.

Toto vše najdete v Luxury Spa, kde překonali kvalitní péči o fyzickou a duševní pohodu bez kompromisů.

A jsou to právě tyto detaily, které vypoví o vysoké kvalitě služeb Luxury Spa více než okázalý luxus. Máme tím na mysli nejen použité kvalitní materiály, usměvavou obsluhu a vševidoucí komfort, ale také nabídku služeb a způsob jejich poskytování.

V rámci nabídky masáží Luxury Spa si lze vybrat procedury, při kterých zažijete i dokonalou poezii několika párů rukou na Vašem těle. Stejně tak i fyzioterapie, která je součástí Spa. I ta je vybavena a definována vyššími standardy pro lepší kvalitu života.

V Luxury Spa vytvořili jedinečný svět privátního lázeňství s hodnotami zaměřenými na obnovitelnou a udržitelnou zdravotní, fyzickou a duševní pohodu svých klientů.

 

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v Luxury Spa Ostrava v hodnotě 1 000 CZK. V případě, že účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci spa kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

 

Kontaktní údaje:
Luxury Spa Ostrava, Nádražní 535/15, 702 00 Ostrava
tel. kontakt: +420 731 40 40 40
email: info@spaostrava.cz
web: www.spaostrava.cz
otevírací hodiny: denně 08.00–22.00

Běžná cena: 1000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
9,5 %
Doporučit