Volný čas & Relax

1 000 CZK do PLANET ZEN

Voucher v hodnotě 1 000 CZK na jakoukoliv minimálně 90 minutovou proceduru nebo nákup dárkového certifikátu na libovolnou proceduru v této délce v provozovně Planet Zen Maximilian nebo Planet Zen Icon.

V PLANET ZEN potkáte sami sebe. Je místem s pečlivě vybranými procedurami pro vaši individualitu. Každý zen, který vám přinášíme, je nejpečlivěji složen ze substancí našich světů. Je těžké se nepouštět do detailů, ale uvažte sami: tropická dřeva z ostrova králů, Sumby, rohože utkané na Bali, thajské bylinné pytlíky namíchané podle starodávných receptur v buddhistických klášterech, žíněnky, křesla a lehátka z Chiang Mai a další a další. Smíchali jsme tyto ingredience, které samy o sobě přinášejí potěšení, do parfému blaha. Budete si přát nechat se jím provonět znovu a znovu. Pokaždé voní jinak a více.

Podmínky:
Platnost voucheru je 6 měsíců od data jeho vystavení. V případě, že váš účet nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat kartou Diners Club, na níž  je voucher vystaven. Případný doplatek je zapotřebí uhradit kartou Diners Club, na níž  je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný. Voucher se nevztahuje na nákup prodejního zboží a lze ho využít na 90 min. procedury. Jeden voucher lze uplatnit pouze jednorázově a není kombinovatelný s jakýmikoli jinými nabídkami či výhodami v rámci členství v Harmony Clubu.

Kontaktní údaje:
Planet Zen – Hotel Maximilián
Haštalská 14, Praha 1
tel. kontakt: 00420 225 303 116
email: maximilian@planetzen.cz
webstránka: www.planetzen.cz
otevírací doba: Po – Ne: 10:00 – 22: 00

Planet Zen – Hotel Icon
V Jámě 6, Praha 1
tel. kontakt: 00420 221 634 109
email: icon@planetzen.cz
webstránka:www.planetzen.cz
otevírací doba: Po – Ne: 10:00 – 22: 00

 

Podmínky užití voucheru: Při platbě za masáž je možné použít pouze jeden voucher.

Běžná cena: 1000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
4,4 %
Cashback:
8,1 %
Doporučit