Volný čas & Relax

3 000 Kč do Myskino

Získejte voucher v hodnotě 3 000 Kč do butiku Myskino na Vinohradské ulici v Praze.

Název butiku Myskino vznikl spojením slov my /má/ a skin /kůže/ a pak už stačilo přidat jen o, které při vyslovení zazní jako povzdech slasti, radosti… A právě tu se snaží Myskino skrze své produkty přinést svým zákazníkům.

Lidé z Myskino pečlivě všechny značky vybírají a testují, navštěvují veletrhy, manufaktury a zvou k sobě zástupce jednotlivých značek, aby osobně představili to nejlepší ze své tvorby.

V portfoliu butiku Myskino naleznete více než 30 světových, ale i českých značek parfémů a kosmetiky. Myskino se snaží o to, aby jejich nabídka byla co nejoriginálnější a nejkomplexnější, aby si u nich našel „to své“ skutečně každý.

Všechny produkty butiku Myskino můžete vidět pohromadě na Vinohradské 24, v Praze 2. Butik funguje také jako výdejní místo pro e-shop – myskino.cz a jsou tu pro vás každý pracovní den do 18.30 hodin a také v sobotu.

Podmínky:
Voucher platí na jednorázové využití v butiku Myskino na Vinohradské ulici v Praze 2 v hodnotě 3 000 Kč. Při předání voucheru je zapotřebí prokázat se zaměstnanci butiku kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven a také je zapotřebí touto kartou uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:
Butik Myskino, Vinohradská 24, Praha 2 – Vinohrady
tel. kontakt: +420 602 700 616
email: info@myskino.cz
web: www.myskino.cz
otevírací doba: pondělí–pátek 10.00–18.30, sobota 10.00–14.00

Běžná cena: 3000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
6,1 %
Doporučit