Volný čas & Relax

5 vstupů do Aquaparku Barrandov

Využijte voucher na 5 vstupů (1 vstup = 100 minut, každých dalších 15 minut = 25 CZK) do Aquaparku Barrandov.

Zasportujte si, nechte si odpočinout tělo i duši nebo se svěřte do rukou profesionálů při regenerující masáži. Pro nejmenší jsou v Aquapark Barrandov připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po 115 metrů dlouhém červeném tobogánu (pokud zdolají výstup na 49 schodů vysokou věž). Připraven je také menší modrý tobogán (délka 62 m).

Pro dokonalou relaxaci je k dispozici whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem. Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, která vás nenechá v klidu. Pro klidný požitek z vody můžete vždy využít také 25 metrů dlouhý plavecký bazén.

Podmínky:
Platnost voucheru je 3 měsíce od data vystavení. V případě, že služby nepřekročily částku voucheru, je zapotřebí se při předložení voucheru prokázat kartou Diners Club, na níž je voucher vystaven. Voucher není možné vyměnit za peníze, z jeho hodnoty se nevyplácí, je nepřenosný a neprodejný. Děti do 1 roku nemají vstup povolen.

Kontaktní údaje:
Aquadream centrum vodních radovánek
Sídliště Barrandov, K Barrandovu 8, Praha 5 – Hlubočepy
tel. kontakt: 00420 251 550 259
email: info@aquadream.cz
web: www.aquadream.cz

Běžná cena: 780 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
5,5 %
Doporučit