Volný čas & Relax

6 000 CZK do restaurace, hotelu a wellness Zámeček Petrovice

Využijte voucher na služby restaurace, hotelu a wellness Zámeček Petrovice – ubytování pro dvě osoby na jednu noc se snídaní v hodnotě 2 500 CZK, neomezený vstup do wellness, vstup do privátního wellness pro dvě osoby v hodnotě 2 400 CZK a trojchodové menu v restauraci pro dvě osoby v hodnotě 1 100 CZK – vše spolu v hodnotě 6 000 CZK.

Hotel

Chtěli byste se podívat, jak vypadá skloubený moderní styl s historickou budovou zámku? Nebo jen si odpočinout od každodenních starostí a stresu? Hledáte nějaké místo v Moravskoslezském kraji, kde byste mohli bez obav pozvat své přátele nebo obchodní partnery? Přijďte a ubytujte se v hotelu Zámeček Petrovice s 12-ti luxusně vybavenými pokoji s předsíní a vlastním sociálním zařízením.

Wellness

Užíjte si blahodárného odpočinku v hotelovém wellness. Každý z nás si odpočinek zaslouží.

Dopřejte si relax v saunové části:

Polární záře – finská sauna
Sluneční svit – Sunario – jemná finská sauna (50°C)
Křišťálová bylinná lázeň
Noc a den – parní lázeň
Měsiční záře – Laconium – jemná parní lázeň
Himalajské snění – solná sauna

Pro vodní živly je tu vodní část:

Kneippovy lázně
Ochlazovací bazén
Zažítkové sprchy
Karibská Bouře – whirlpool
Ledová tříšť

Užijte si odpočinek v relaxační části:

Jezerní třpyt – světlá odpočívárna
Noční vánek – tmavá odpočívárna
Relaxační lehátka
Relaxační terasa
Wellness bar

Relaxujte v soukromí privátního spa:

V prostorách privátního spa najdete kombinaci sauny, whirlpoolu a odpočinkové místnosti spolu s přívalovou sprchou, ochlazovacím vědrem, očistnou sprchou a relaxační vodní postelí. 

Restaurace

Přijďte a vychutnejte si speciality, které pro Vás připravil šéfkuchař Štefan Roďom. “Přijďte si poslechnout hudbu naší kuchyně!“ – práci v kuchyni lze přirovnat k psaní písní, každý tón musí být přesně takový, aby výsledný efekt lahodil všem smyslům. Stejně jako poslech oblíbené písně, musí i jídlo lahodit smyslům – vysoká kvalita a kreativita zpracování je prioritou číslo jedna. Vychutnejte si kvalitní, vyvážené jídlo, na kterém si pochutná každý. 

Podmínky:

Voucher platí na jednorázové využití služeb restaurace, hotelu a wellness Zámeček Petrovice v celkové hodnotě spolu 6 000 CZK. Využití voucheru je třeba dohodnout předem s recepcí hotelu na tel. čísle +420 606 740 810. V případě, že účet za použité služby nepřekročil částku voucheru, je zapotřebí se při předání voucheru prokázat zaměstnanci zařízení kartou, na níž je voucher vystaven a také je ní zapotřebí uhradit případný doplatek. Voucher není možné vyměnit za peníze, z hodnoty voucheru se nevyplácí, voucher je nepřenosný a neprodejný.

Kontaktní údaje:

Zámeček Petrovice, Prstná 1, 735 72 Petrovice u Karviné
tel. kontakt: +420 606 740 810
e-mail: info@zamecek-petrovice.cz
webstránka: www.zamecek-petrovice.cz
otevírací doba: Restaurace pondělí – neděle 12.00 – 22.00
Wellness pondělí 12.00 – 22.00, úterý – neděle 10.00 – 22.00

Běžná cena: 6000 CZK
Způsob dodání zboží:
Pošta
Dostupnost:
od 1 do 3 dnů
Jak získat odměnu?
Cashback:
3,8 %
Cashback:
7,5 %
Doporučit