Diners Club CS

Diners Club CS je dceřinou společností Diners Club Austria, jedné z nejúspěšnějších franchise Diners Club International. V roce 2010 se Diners Club Czech sloučila se sesterskou společností Diners Club Slovakia a vznikla nová společnost – Diners Club CS.

Diners Club CS získala dvakrát mezinárodní ocenění “Nejlepší franchise ve sdružení Diners Club EMEA” (Evropa, Střední východ, Afrika), ocenění “Best Corporate performance” a certifikáty Secure Issuer a Secure Aquirer. Tato ocenění potvrzují postavení společnosti Diners Club CS, jako jednoho z nejspolehlivějších subjektů garantujících bezpečnost a vysoký standard poskytovaných služeb jak pro své klienty, tak i pro partnery.

Primární snahou je poskytovat nadstandardní servis uspokojující i tu nejnáročnější klientelu. Karta Diners Club vám nabízí mnoho jedinečných výhod, jako např. bezkonkurenční cestovní pojištění, transakce bez poplatků, nejdelší bezúročné období, vysoké kreditní limity, věrnostní program, speciální zvýhodnění u partnerů po celém světě a mnoho dalších služeb, pro váš pocit výjimečnosti.

Kreditní karty Diners Club jsou určeny jak pro soukromou, tak i firemní klientelu. S akceptací vo více než 200 zemích světa, milióny smluvních partnerů a přístupem k hotovosti v téměr 1 300 000 globálních bankomatech je karta Diners Club vaší vstupenkou do elitního světa.