Hotel Villa Gloria***

Hotel Villa Gloria se nachází na západním okraji Mariánských lázních v klidném prostředí uprostřed lesů a parků, nedaleko lázeňského centra a kolonády. Nabízí vám ubytování ve 14 prostorných pokojích, které jsou stylově vybavené a příjemně ladí s neopakovatelnou atmosférou tohoto secesního hotelu.

K dispozici jsou zde:

– 4 x dvoulůžkové pokoje
– 4 dvoulůžkové pokoje v kategorii De luxe
– 4 x rodinné apartmány pro 2 – 4 osoby
– 2 x pokoje v kategorii Suite s kapacitou 2 – 4 osoby

Cena ubytování zahrnuje bohatou snídani formou bufetového stolu. Na pokojích naleznete minibary, ledničku, kabelovou televizi, sociální vybavení. V celém hotelu je možné wi-fi připojení k internetu zdarma. Na recepci je zdarma k zapůjčení žehlička, fén.

Na vaše přání vám připravíme welcome drink, květiny, sladkosti či jinou pozornost pro vaši společnost. V létě doporučujeme využít posezení na slunné terase hotelu a vaše auto je možné umístit na hotelové parkoviště, které je hlídané kamerovým systémem, případně do hotelové garáže.

Během pobytu v Mariánských lázních vám rádi zarezervujeme vstupenky na kulturní akce, případně výlet na některou z památek v jejich okolí –Státní zámek Kynžvart, Státní zámek Bečov nebo Klášter Teplá.

Kontaktní údaje:
Třebízského 211, 353 01, Mariánské Lázně
tel. kontakt: 00420 354 692 355
email: info@villagloria.cz
webstránka: www.villagloria.cz

Podmínky:
– nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club
– nelze kombinovat s žádnými dalšími nabídkami