J&J Ostrožovič

Speciální nabídka pro držitele karet Diners Club

 

Exkluzivně pro držitele karet Diners Club je k dispozici online shop, jehož prostřednictvím si můžete nakoupit značkové vína J & J Ostrožovič za výhodné ceny.

V roce 1990 byl pan Jaroslav Ostrožovič prvním odvážným mužem, který začal podnikat na slovenské straně Tokaje. V průběhu téměř dvaceti let se z jeho rodinné firmy s třemi malými soudky stalo stabilní vinařství s víny, oceněnými mnohými medailemi na mezinárodním vinařském poli.

Dnes firma obhospodařuje 45 hektarů vlastních tokajských vinic systémem integrované produkce. V portfoliu firmy najdete moderní vína od jakostních, přes pozdní sběry a výběry z hroznů až po speciality typu slámových a ledových vín z tokajských odrůd Furmint, Lipovina, Muškát žltý. Na samém vrcholu jsou to pak tokajské výběry troj až šestiputňové, které jsou známé již z historie.

Tokajská vína jsou od nepaměti považována za elixír věčného mládí, symbol mužské síly a ženské krásy. Legendární moky, které vášnivě milovala ruská carevna Kateřina, s oblibou je pila Marie Terezie a básně o nich skládal J. W. Goethe.

 

Kontaktní údaje:
Nižná 233,  076 82 Veľká Tŕňa
tel. kontakt: 00421 56 679 33 22, 00421 908 996 040
email: odbyt@ostrozo­vic.sk
webstránka: www.ostrozovic.sk