Privileges

Nabídky
Platnost nabídky
Bang & Olufsen

Získejte 2 roky záruky navíc + 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards

Trvalá spolupráce

Získejte 2 roky záruky navíc * + 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards. Stačí nakoupit v kamenném obchodě v Bratislavě nebo Praze a na každý zakoupený produkt získáte prodlouženou záruku ze 3 na 5 let (* neplatí na produkty řady BeoPlay) a navíc Vám za platbu kartou Diners Club připočteme 3x VÍCE bodů do věrnostního programu Club Rewards. Bang_and_Olufsen_lila Bang & Olufsen se specializuje na poskytování příjemného s užitečným a mění jej na uvolněnější zážitek. Vždy bereme inteligentní dům a jednoduchost ovládání jako celek. Bez ohledu na to, zda máte zájem o koupi audio či video zařízení, Vám umíme nabídnout příjemné prostředí s kávou, své zkušenosti a hlavně zážitek v oblasti akustiky. Navštivte nás a nechte si představit novou produktovou řadu nebo jen nahlédněte do zákulisí kvalitních a designových prvků z řad televizorů, reproduktorů a zvukových systémů. Nenechte si ujít design nové řady reproduktorů BeoLab 18, vestavěnou inteligenci v BeoSound Essence nebo zažijte neuvěřitelný pohyb televizoru BeoVision Avant z první ruky. Neváhejte a zavítejte k nám kdykoliv během otevíracích hodin nebo si domluvte osobní prezentaci přímo ve Vašem obýváku. Těšíme se na návštěvu. Podmínky: Podmínkou pro získání zvýhodnění (prodloužená záruka a / nebo 3x VÍCE bodů) je platba kartou Diners Club. Kontaktní údaje:

WE ARE SMART SPACE s.r.o  
Jáchymova 4 110 00 Praha 1 Tel: +420 224 811 234 eMail: prague@beostores.com

Otevírací hodiny: Po – Pá: 10:00 – 18:30

 

 

 

 

J&J Ostrožovič

Speciální slevy a doprava zdarma.

Trvalá spolupráce

Speciální nabídka pro držitele karet Diners Club

 

Exkluzivně pro držitele karet Diners Club je k dispozici online shop, jehož prostřednictvím si můžete nakoupit značkové vína J & J Ostrožovič za výhodné ceny.

V roce 1990 byl pan Jaroslav Ostrožovič prvním odvážným mužem, který začal podnikat na slovenské straně Tokaje. V průběhu téměř dvaceti let se z jeho rodinné firmy s třemi malými soudky stalo stabilní vinařství s víny, oceněnými mnohými medailemi na mezinárodním vinařském poli.

Dnes firma obhospodařuje 45 hektarů vlastních tokajských vinic systémem integrované produkce. V portfoliu firmy najdete moderní vína od jakostních, přes pozdní sběry a výběry z hroznů až po speciality typu slámových a ledových vín z tokajských odrůd Furmint, Lipovina, Muškát žltý. Na samém vrcholu jsou to pak tokajské výběry troj až šestiputňové, které jsou známé již z historie.

Tokajská vína jsou od nepaměti považována za elixír věčného mládí, symbol mužské síly a ženské krásy. Legendární moky, které vášnivě milovala ruská carevna Kateřina, s oblibou je pila Marie Terezie a básně o nich skládal J. W. Goethe.

 

Kontaktní údaje:
Nižná 233,  076 82 Veľká Tŕňa
tel. kontakt: 00421 56 679 33 22, 00421 908 996 040
webstránka: www.ostrozovic.sk
Sixt

Upgrade kategorie automobilu + narozeninová sleva 50 %

Trvalá spolupráce

Plaťte kartou Diners Club a získejte jako výhodu UPGRADE  kategorie – automobil o třídu vyšší, než jaký jste si objednali, a to za jedinečnou cenu. Tato exkluzivní nabídka je časově neomezená při pronájmu jakéhokoliv vozidla z vozového parku autopůjčovny Sixt v České republice.

V širokém autoparku Sixt Exclusive Collection máte na výběr z luxusních limuzín, rychlých sporťáků, ale i z terénních vozidel nyní navíc za speciální cenu pro držitele karet Diners Club. Pokud se prokážete kartou Sixt Express Card, můžete navíc dosáhnout celosvětově slevy až 20 % z ceny pronájmu vozu.

Speciální nabídky pro držitele karet

Narozeninový dárek – Sixt má pro vás speciální dárek v měsíci vašich narozenin – každý druhý den pronájmu zdarma. Držitel karty Diners Club tak můžete dosáhnout slevy 50 % z běžné ceny pronájmu.

Kontaktní údaje:
tel. kontakt: 00420 22 23 24 995
email: reservation@sixt.cz
webstránka: www.sixt.com

LIGS University

Slevy do 10 000 CZK na jednotlivé manažerské programy.

Trvalá spolupráce

LIGS University je vzdělávací institut, který působí na trhu od roku 2006. Jeho cílem a posláním je poskytovat kvalitní profesní manažerské vzdělávací programy  Executive MBA a DBA (PhD) a programy Interactive Online BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce pro časově zaneprázdněné manažery.

Programy vycházejí z nejnovějších poznatků v oblasti vzdělávání dospělých. Využívají moderní a efektivní metody komunikace, jejichž cílem je získávání a prohlubování znalostí a dovedností. Během studia mají studenti navíc možnost absolvovat za výhodnou cenu unikátní jazykový a poznávací pobyt na Hawaii.

Hlavní výhody Executive programů:

– praxe – důraz na praktický přínos vzdělávání, možnost zaměřit se na konkrétní problematiku z praxe, výměna zkušeností
– kontakty – dostatečný prostor k osobnímu setkávání se s ostatními účastníky programů a tutory LIGS University
– podpora – konzultace s tutory osobní či jinou formou, organizační a informační podpora ze strany studijního oddělení a Studentského informačního systému
– výběr specializace – možnost volby zaměření programu dle dané nabídky LIGS University
– odbornost  – vysoká kvalita tutorů a školitelů
– úspora času – forma vzdělávání, která minimalizuje nároky na dojíždění.

Hlavní výhody Interactive Online programů:

– časová flexibilita – čas vzdělávání a plnění dílčích studijních aktivit závisí zcela na volbě účastníka programu
– nezávislost a pohodlí – vzdělávat se je možno odkudkoli na světě prostřednictvím PC s připojením na internet
– výběr specializace – možnost vybrat si z mnoha specializací a volitelných předmětů
– podpora – e-mailové konzultace s tutory, organizační a informační podpora prostřednictvím Studentského informačního systému.

 

Nabídka výhod pro držitele karet Diners Club:

– sleva ve výši 10 000 CZK z celkové ceny* programu Executive MBA a DBA (PhD) v ČJ a Interactive Online DBA a PhD v ČJ
– sleva ve výši 5 000 CZK z celkové ceny* programu Interactive Online BBA, MBA, MPA a MSc v ČJ

*Celková cena programu závisí na zvoleném počtu splátek kurzovného a celkové době jeho splácení. 

Kontaktní údaje:
Dobrovského 40, 170 00 Praha 7 – Holešovice
zelená linka: 800 888 797
tel. kontakt: +420 273 039 062, +420 733 129 117
e-mail: info@ligsuniversity.cz
web: www.ligsuniversity.cz

Falkensteiner Hotel Maria Prag****

10% sleva z nejlepší dostupné ceny

Trvalá spolupráce

Falkensteiner Hotel Maria Prag**** se nachází nedaleko Václavského náměstí a svou výjimečností přesně vystihuje mimořádné postavení, které Praha mezi městy odedávna zaujímá. Skvostná klasicistní fasáda hotelu ukrývá interiér s moderním a inovativním designem a vybavením.

 

Highlights Falkensteiner Hotel Maria Prag:


– ideální poloha v centru (v blízkosti Václavského náměstí)

– a la carte restaurace a hotelový bar

– Business lounge s přístupem na internet

– 3 klimatizované konferenční místnosti

– Wellness (sauna, parní lázeň, cardio fitness)

– vlastní podzemní garáže

 

Kontaktní údaje:
Opletalova 21, 110 00 Praha
tel. kontakt: 00420 222 211 229
email: maria.prag@falkensteiner.com
webstránka: www.prag.falkensteiner.com

Ramada Prague City Center ****

10% sleva z nejlepší dostupné ceny

Trvalá spolupráce

Ramada Prague City Center**** se nachází v horní části Václavského náměstí. Citlivě zrekonstruované, prostorné a klimatizované pokoje lákají svěžím moderním designem, pohodlným vybavením a především ideální polohou v historickém a zároveň atraktivním obchodním centru Prahy. Nejznámější kulturní a historické památky, muzea, obchody, restaurace a další atraktivity naleznete jen několik minut chůze od hotelu.

 

Ramada Prague City Center je součástí mezinárodního hotelového řetězce Ramada International. Hotel je bezbariérový a lehce dostupný městskou hromadnou dopravou. Cena pokoje zahrnuje snídani, bezpečností schránku na pokoji a uložení zavazadel.

 

Kontaktní údaje:
Václavské náměstí 41, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 221 454 111e
mail: reception@ramadaprague.com
webstránka: www.hotelramadapraguecitycenter.cz 

 

Podmínky:
Nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími nabídkami.

EA Hotel Rokoko****

10% sleva z nejlepší dostupné ceny

Trvalá spolupráce

Nově zrekonstruovaný EA Hotel Rokoko**** nacházející se v samotném centru Prahy – na Václavském náměstí – nabízí svým hostů jedinečné spojení atraktivní lokality a luxusního ubytování.

 

Kontaktní údaje:
Václavské nám. 38/794, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 224 403 333
email: reception@rokoko.euroagentur.cz
webstránka: www.hotelrokoko.cz

 

Podmínky:
Nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími nabídkami.

Malostranská beseda

10 % sleva

Trvalá spolupráce

Styl navržené gastronomie vychází ze základů české kuchyně, kterou si můžete vychutnat v útulném prostředí, kde se každý host může cítit dobře až domácky. Menu je založeno na domácí výrobě polotovarů, kořenících směsí a kompletních jídel. Podávány jsou i vegetariánská jídla a pokrmy založené na základech racionálního stravování.

Malostranská beseda je vybavena speciálním zařízením, tzv. tankovnami, tzn., že pivo je čepováno nikoli z klasických sudů (kegů), ale z velkokapacitních tanků.  Jedná se o moderní systém nerezových tanků o objemu 10 hl a 5 hl, ve kterých je pivo uloženo v nepropustném polypropylenovém vaku. Při používání tohoto systému nepřichází pivo při čepování vůbec do kontaktu se vzduchem, což má pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost nepasterizovaného piva.


Kontaktní údaje:

Restaurace Malostranská beseda
Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: 00420 257 409 112
email: PUOR@malostranska-beseda.cz
webstránka: www.malostranska-beseda.cz
otevírací hodiny: Po – Ne: 11:00 – 23:00


Podmínky:

Nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími nabídkami. Slevu není možné uplatnit na denní menu.

Hotel Villa Gloria***

20% sleva z nejlepší dostupné ceny

Trvalá spolupráce

Hotel Villa Gloria se nachází na západním okraji Mariánských lázních v klidném prostředí uprostřed lesů a parků, nedaleko lázeňského centra a kolonády. Nabízí vám ubytování ve 14 prostorných pokojích, které jsou stylově vybavené a příjemně ladí s neopakovatelnou atmosférou tohoto secesního hotelu.

K dispozici jsou zde:

– 4 x dvoulůžkové pokoje
– 4 dvoulůžkové pokoje v kategorii De luxe
– 4 x rodinné apartmány pro 2 – 4 osoby
– 2 x pokoje v kategorii Suite s kapacitou 2 – 4 osoby

Cena ubytování zahrnuje bohatou snídani formou bufetového stolu. Na pokojích naleznete minibary, ledničku, kabelovou televizi, sociální vybavení. V celém hotelu je možné wi-fi připojení k internetu zdarma. Na recepci je zdarma k zapůjčení žehlička, fén.

Na vaše přání vám připravíme welcome drink, květiny, sladkosti či jinou pozornost pro vaši společnost. V létě doporučujeme využít posezení na slunné terase hotelu a vaše auto je možné umístit na hotelové parkoviště, které je hlídané kamerovým systémem, případně do hotelové garáže.

Během pobytu v Mariánských lázních vám rádi zarezervujeme vstupenky na kulturní akce, případně výlet na některou z památek v jejich okolí –Státní zámek Kynžvart, Státní zámek Bečov nebo Klášter Teplá.

Kontaktní údaje:
Třebízského 211, 353 01, Mariánské Lázně
tel. kontakt: 00420 354 692 355
email: info@villagloria.cz
webstránka: www.villagloria.cz

Podmínky:
– nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club
– nelze kombinovat s žádnými dalšími nabídkami

Hotel Kampa Garden***

10% sleva z nejlepší dostupné ceny

Trvalá spolupráce

Tříhvězdičkový hotel Kampa Garden se nachází v centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa jen pár kroků od významných pražských památek jako jsou:

– Karlův Most
– Lichtenštejnský palác
– Lennonova zeď
– kostel sv. Mikuláše
– kostel Panny Marie Vítězné
– Pražský Hrad

Díky příhodné poloze hotelu se lze snadno a rychle dopravit kamkoliv. Hotel je také velmi dobře dostupný z letiště i vlakového a autobusového nádraží, a to jak veřejnou dopravou, tak osobním automobilem.

Původní budova sloužila jako útulek pro slepé dívky a roku 1932 byla vysvěcena i s kaplí samotným pražským arcibiskupem. V roce 2011 prošel hotel důkladnou rekonstrukcí a ve své současné podobě nabízí klidné ubytování ve:

– 2 x jednolůžkových pokojích
– 23 x dvoulůžkových pokojích
– 8 x nadstandardních dvoulůžkových pokojích
– 2 x rodinných apartmánech

Kontaktní údaje:
U Sovových mlýnů 9, 118 00  Praha 1
tel. kontakt: 00420 257 930 160
email: info@kampagarden.cz
webstránka: www.kampagarden.cz

Podmínky:
– nabídka je platná pouze při platbě kartou Diners Club
– nelze kombinovat s žádnými dalšími nabídkami

  GRUND RESORT GOLF&SKI

  Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

  Trvalá spolupráce

  Využijte slevu ve výši 15 % na všechny služby.

  Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI v Mladých Bukách v Krkonoších navazuje na historii golfového klubu Mladé Buky, který si oblíbilo mnoho golfistů pro kvality hřiště a jedinečné výhledy na Krkonoše.

  V hotelu se můžete ubytovat v luxusních pokojích a apartmánech, najíst ve špičkové restauraci, která nabízí i krkonošské speciality a nabrat novou energii ve wellness centru.

  Vedle golfu jsou pro Vás připraveny spousty dalších aktivit. Pro sportovce kola, lyžování v Krkonoších a outdoorové akce. Pro ostatní poznávací a turistické výlety po okolí hotelu.

  Podmínky:
  Platbu za služby je zapotřebí uhradit Diners Club kartou. Před návštevou se prosím objednejte. Využijte možnosti snadné elektronické rezervace v hotelu.

  Kontaktní údaje:
  Grund resort Golf&Ski

  Mladé Buky 445, 542 23 Mladé Buky
  tel. kontakt: 00420 499 421 950
  email: reception@grundresort.cz
  web: www.grundresort.cz
  GPS: 50° 35′ 58.707″ N, 15° 49′ 58.41″ E

  SEASONS vo FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA

  10% zľava na všetky / aj zvýhodnené ceny.

  Trvalá spolupráce

  Moderní a pulzujúcí tepem současnosti!

  Centrální poloha v rámci města Bratislavy předurčuje nový FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA k tomu, aby se stal výchozím bodem k objevování města. Architektura a design vytvářejí atmosféru moderního životního stylu. V hodnocení portálu “hotel.info” se FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA v kategorii business hotelů umístil na druhém místě. K tomuto výsledku přispěly nejen jeho poloha a povedený design, ale také nejmodernější technické vybavení, exkluzivní zařízení pro business klienty a vynikající gastronomie SEASONS ve FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA.

   

  Hlavní atrakce:

  – architektura & atmosféra moderního životního stylu

  – centrální poloha

  – moderní obchodní infrastruktura & služby

  – excelentní restaurace a bar

   

  Kontaktní informace:
  Pilárikova ulica 5, 811 03 Bratislava
  tel. kontakt: 00421 (0) 2 59 236 720
  email: reservation.bratislava@falkensteiner.com
  webstránka: www.bratislava.falkensteiner.com